Stavte se na svařák - Adrenaline Centre

ZMĚNA! Akce se koná, ale vzhledem k aktuálním opatřením a zákazu pití alkoholu na veřejnosti nebude svařák, ale čaj. Stejně jako předešlé dva roky i letos plánujeme náš svařákový expres a moc rádi vás uvidíme. Mám velikou radost, že aktuální uvolnění pravidel nám umožní tuto naši novou tradici realizovat i letos.

Kdy a kde? V sobotu 12.12. mezi 14:00 až 17:00 se budeme pohybovat okolo náplavky (mezi Vyšehradem a Jiráskovým mostem), pak se zdýmneme dolů a cca mezi 17:00 až 19:00 budeme v okolí Karlova mostu. Stačí, když dorazíte na levý nebo na pravý břeh, zavoláte nám na telefon: 739 221 123 a my připlujeme.

Naší aktuální polohu budete moc jako předešlé roky vidět online na Google mapě. Aktuální odkaz na mapu s naší polohou dáme v sobotu hned jak vyplujeme od loděnice na náš Facebook. Samozřejmě vezměte taky přítelkyni, přítele, kámoše, kámošku, šéfa, sekretářku, psa, želvu, babičku…

Užívejte prosince, adventu, blížících se svátků a těším se na společný svařák v sobotu 12. 12.!
Za celý AC tým Matěj

Pádlování v Namibii po řece Kunene
Na závěr jedna aktuální africká fotka z kempu “U leoparda”, kde jsme spali před pár dny. Co myslíte, přišel nás navštívit? Povyprávim osobně se svařákem v sobotu 12. 12.!
Comments are closed.