Šablona pro zájezdy

DIVOČINOU PO ŘECE ALLAGASH

Cena od 66 800,-
16 dnů 2 - Mírně náročné

★ Nádherné lesy Apalačských hor

★ Expediční putování na indiánské kanoi

★ Impresionismus přírody v NP Acadia

Vypravte se s námi na průzkumnou výpravu na řeku Allagash, na sever Nové Anglie, do divoké přírody státu Maine.

Tato rozsáhlá oblast, plná smíšených lesů, má především v podzimních barvách ohromující atmosféru. Řeka Allagash, kterou navštívíme, vytéká z nekonečných jezer severovýchodní části USA. Teče na sever, skoro až na hranici s Kanadou. Po necelých sto mílích se spojuje se St. John River.

Čeká nás týdenní putování na dvoumístných kanoích opuštěnou divočinou Apalačských hor, lovení ryb, pozorování losů, jelenů a také medvědů.

NÁŠ TIP: Výpravu lze prodloužit o pár dní v New Yorku nebo návštěvu Floridy. Projděte se po Manhattanu, zažijte léto na písečných plážích Key West, navštivte národní park Everglades nebo vesmírnou základnu NASA.

Nástupní místa

Praha, Boston.

Doprava

Mikrobusem.

Ubytování

5x kemp (ve vlastních stanech), 2x motel (není v ceně), na řece 7x přírodní tábořiště.

Itinerář

Co vše vás čeká na akci DIVOČINOU PO ŘECE ALLAGASH?

 

1. den  Letecky Praha - Boston, hlavní město státu Massachusetts.
2. - 3.
den  Odjezd na sever přes New Hampshire do Maine, příprava na cestu. Dojezd k Telos Lake, kde začneme naši cestu po vodě.
4. - 10.
den  Týdenní výprava po řece Allagash.
11.
- 13. den  Výstup na Mt. Katahdin (nejvyšší vrchol státu Maine). NP Acadia – nádherné barvy podzimu na pobřeží oceánu.
14. - 16. den  Prohlídka Bostonu, nákup suvenýru, odlet a přílet do ČR.

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
23. 9. - 8. 10. 202316/1566 800,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):66 800,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Příplatky

PříplatekCena
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu

Detail pojštění zde.

2 710,-
Cestovní pojištění

Detail pojštění zde.

1 040,-
Připojištění karantény Covid19

Detail připojištění.

 350,-

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Průvodce, letenka vč. poplatků Praha–Boston–Praha, doprava mikrobusem, 5x kemp (ve vlastních stanech), na řece 7x přírodní tábořiště, na řece 7x plná penze, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení, vstupné a vyřízení povolení ke sjezdu řeky.

Stravování:

Na řece 7x společná plná penze, ostatní stravování individuálně.

Cena nezahrnuje:

Fakultativní programy + 2x ubytování v motelu.

Poznámka:

Minimální počet 8 osob.

Ke vstupu do USA je nutný biometrický pas a registrace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Od 21. 1. 2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Íránu, Jemenu, Libye, Somálska, Sýrie a Súdánu, nemůže k cestě do USA využít ESTA (Visa Waiver Program), ale musí na Velvyslanectví USA požádat osobně o vízum. Více na stránkách MZV.

Pro další informace volejte 603 440 798 (Matěj Zapletal).

 

Předsmluvní informace. (podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona č. 159/1999 Sb.)

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

17 let fungujeme
46 883 jsme svezli lidí na raftu
204 realizovaných firemních akcí