Šablona pro zájezdy

DIVOKÉ ŘEKY A HORY KOSTARIKY

Cena od 56 800,-
16 dnů 3 - Středně náročné

 

Program zájezdu je pestrý, tak jako je i Kostarika. Zaraftujeme si uprostřed džungle na řece Pacuáre, která patří mezi TOP 10 raftových řek na světě a kde v roce 2011 probíhalo MS v raftingu, ze kterého si ČR odvezla dvě druhá a jedno první místo. A když už tam budeme, tak rovnou v jejím kaňonu i přespíme, abychom si ji užili se vším všudy.

Vyrazíme na vrchol Cerro Chirripó, nejvyšší vrchol Kostariky, domorodou lodí se vypravíme do vesničky na kůlech, odkud se podíváme do džungle za tukany, lenochody a bazilišky. Komu by to bylo málo, tak bude i příležitost vyzkoušet si canyoning nebo lanový park. Na závěr strávíme pár dní na pobřeží Pacifiku nasáváním atmosféry života místních obyvatel a kvalitního třtinového rumu :o). Prostě ideální odpočinek a možnost načerpat síly!

 

Nástupní místa

Praha, San José

Doprava

letecky Praha-San José-Praha, místní doprava

Ubytování

lodže, místní hotýlky a ubytovny, na řece ve stanech

Itinerář

Co vše vás čeká na akci DIVOKÉ ŘEKY A HORY KOSTARIKY

1. den  Odlet z ruzyňského letiště v ranních hodinách. Přílet do San José a přesun do hotelu.

2.- 3. den  Ráno po příletu příprava na cestu, odpoledne přesun k řece Sarapiquí. Úvodní rafting krásným tropickým pralesem obtížnosti WW 3, přesun do Turialby – vodáckého centra karibské oblasti Kostariky.

4.- 5. den  Dvoudenní rafting kaňonem řeky Pacuárejeden z TOP 10 světových raftingů obtížnosti až WW 4+, přenocovaní na dně kaňonu v neporušené středoamerické džungli.

6.- 7. den  Přejezd do Caño Blanco. Nezapomenutelná plavba domorodou lodí po říčních kanálech tropického pralesa do NP Tortuguera – vesničky na dřevěných kůlech omývaných vodami Atlantiku. Ranní výlet do nitra tropické džungle, pozorování divoké zvěře v NP Tortuguero, při troše štěstí uvidíme kajmany, krokodýly, lenochody, ledňáčky, bazilišky, aj..

8.- 9. den  Bohatý sportovní i poznávací program – canyoning v opuštěném tropickém údolí potoka s využitím horolezeckého materiálu a pod plnou kontrolou specializovaných průvodců. Lanový park v korunách mlžného lesa. výlet lodí po jezeře Arenal s výhledy na sopku Arenal. Pěší výlet v monteverdském mlžném pralese.

10.- 12. den  První den výstup horským mlžným pralesem do výšky 3200 m (14 km, 2100 m převýšení), nocleh v horském bivaku. Druhý den výstup na vrchol Cerro Chirripó – nejvyšší bod středoamerické Cordiliery – 3800 m n. m. (6 km, 600 m převýšení), nocleh v horském bivaku. Třetí den sestup a návrat do San Isidro.

13.- 14. den  Manuel Antonio – závěrečný odpočinek na jedné z nejlepších pláží v Kostarice.

15.- 16. den  Přejezd do San José, odlet do ČR a návrat do Prahy Po snídani odjezd na letiště a odlet do ČR. Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
10. 4. - 25. 4. 202116/1556 800,-
odjeto
odjeto
cena (dospělí):56 800,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


odjeto
odjeto

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Příplatky

PříplatekCena
Připojištění karantény Covid19
 350,-
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu

Detail pojštění zde.

2 220,-
Cestovní pojištění

Detail pojštění zde.

 800,-

Informace o ceně

Cena zahrnuje

letenka Praha – San José a zpět, místní doprava, ubytování, vstupy, průvodce, rafting a potřebné vybavení.

Stravování:

vlastní

Cena nezahrnuje:

Případné fakultativní výlety, alternativní program v oblasti Monteverde (Canyoning, zip line, lanový park, aj.), stravování.

Poznámka:

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

17 let fungujeme
46 883 jsme svezli lidí na raftu
204 realizovaných firemních akcí