Šablona pro zájezdy

JIZERA, SÁZAVA, KAMENICE

Cena od  ,-
dnů 2 - Mírně náročné

 

Vodácká sezona na českých řekách začíná již v době, kdy ještě doznívá sezona lyžařská.

Na jindy mělkých řekách se vodákům tají dech v chladné vodě z tajícího sněhu, ať je to nevyzpytatelná Jizera a divoká Kamenice nebo šestnáct kilometrů Sázavy. Ať si vyberete peřeje pod "ostrovem hrůzy" na Jizeře, opěvovaný "tobogán" na Kamenici nebo krhanickou "šlajsnu" na Sázavě, vždycky vás čekají vlny s velkým W, konkrétně WW I-III.

 

V letošním roce nevypisujeme pevné termíny na akce v Čechách. Pokud jste parta 10 a více lidí, napiště nám prosím a my pro vás akci mile rádi zrealizujeme.

 

Rafting v Čechách provozujeme celoročně především v naší základně: RaftCamp Veltrusy (www.raftcamp.cz). Vyberte si z naší pestré nabídky vypsaných termínů po Evropě a expedic po světě.

Nástupní místa

Doprava

Vlastní, sraz na Mýtě u Harrachova (Jizera) a v Týnci nad Sázavou (Sázava).

Ubytování

Itinerář

Co vše vás čeká na akci JIZERA, SÁZAVA, KAMENICE

Přesný časový plán obdržíte v podrobných pokynech, které Vám obratem zašleme po Vaší Závazné objednávce akce.

Rafting na KAMENICI

Z důvodu nedostatku vody na řece Jizera uskutečníme plavbu po řece Kamenice, která bude mít o víkendu vody dostatek.

Sraz s průvodci je v 11:00 na pravém břehu řeky Kamenice v Haraticích - Plavech (nedaleko Tanvaldu). Mapa nástupních a výstupních míst zde: Klik.

Rafting na Jizeře

Na Jizeře budeme raftovat soutoku Mumlavy s Jizerou (Mýto) až do Vilémova. V případě příznivých podmínek počasí si můžeme jízdu prodloužit až do Jablonce nad Jizerou, anebo nakombinovat odpolední raftování s krásným jarním dopoledním lyžováním...

Kanoe a rafting na Sázavě

Sázavu začínáme v Týnci nad Sázavou a jezdíme nejhezčí úsek Sázavy do Kamenného Přívozu.

Termíny

Letos pro tenhle zájezd nemáme vypsaný termín. Rádi byste jeli? Dejte nám o tom vědět a třeba něco vymyslíme.
Napište nám

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Průvodci, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály.

Stravování:

Vlastní.

Cena nezahrnuje:

Dopravu na místo akce.

Poznámka:

Nástupní místa:

 • Kamenice: 11:00 Plavy – Haratice (mapa) – pravý břeh za mostem přes řeku.
 • Jizera: 10:00 Mýto u Harrachova (mapa) – benzinová pumpa.
 • Sázava: 9:30 Týnec nad Sázavou (mapa) – parkoviště před městským úřadem.

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

15 let fungujeme
42 187 jsme svezli lidí na raftu
192 realizovaných firemních akcí