Kajakování na Salze

cena od 3 680 Kč
2,5 dne Mírně náročné

Pádlování pro začátečníky i zkušené vodáky

Nabízíme vám účast na zájezdu Kanoe na Salze nebo Rafting na Salze se svým vlastním kajakem. Průvodci na tomto zájezdu mají s sebou kajaky, proto se vám mohou věnovat. V případě velké vody, na kterou si nebudete troufat, můžete využít místo na kanoi. Pokud se přihlásí dostatečný počet kajakářů, akce se uskuteční jako samostatný kajakový kurz.

Zájezdy na přírodní vodu jsou pro pokročilejší kajakáře, kteří již s námi absolvovali víkendový kurz. Pokud umíte používat náklony lodě, jste schopni přistát ve vracáku a vyjet z něho do proudu, neváhejte a vstupte do další dimenze tohoto sportu.

Postupně budete zdokonalovat techniku jízdy, pádlování a závěsů. Naučíte se pravidla jízdy na přírodní vodě, základy vodní záchrany a zabezpečení hladkého průběhu akce.

Naplánovali jsme pro vás několik zájezdů do vodácky velmi atraktivních lokalit, které svou obtížností gradují a třeba vám i umožní se do kajakování zamilovat. Kompletní nabídků kajakových aktivit naleznete zde:  http://www.adre­nalinecentre.cz/ka­jak

Dechberoucí alpské výhledy

Neuvěřitelné výhledy na všechny strany kam se podíváte.

Ubytování

2x v kempu (ve vlastních stanech) Krásný kemp přímo u řeky.

Fantastický zážitek na Salze

Pádlování pro začátečníky i zkušené vodáky. Možnost využít místo v kanoi.

Nástupní místa

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice Sleva za vlastní dopravu 400 Kč/os.

Itinerář

Co vše vás čeká během víkendového kajakování v Rakousku a jak bude akce probíhat?

1. den: Odjezd z ČR

Odpolední odjezd z ČR do Rakouska. Večerní příjezd do kempu.

2. den: Rafting na spodním Iselu
Splutí Salzy – celý den na průzračné vodě.
3. den: Splutí Salzy, návrat do ČR
Opětovné splutí Salzy – pouze spodní část, která patří k nejkrásnějším vodáckým úsekům v Rakousku; návrat do ČR (Praha do 23:00).

Co je v ceně?

Průvodci

Profesionálové na vodě, studnice plná historek na souši a parťáci od první minuty zájezdu až do té poslední.

Bezpečnostní instruktáž a trénink

Než půjdeme na vodu, proškolíme Tě co a jak a coby kdyby. I pokud budeš držet pádlo v ruce poprvé, vše Tě naučíme.

Materiál

Zapůjčení vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, helem a plovacích vest.

Kemp

2 x ubytování v kempu ve vlastních stanech. Možnost ubytování v penzionu se snídaní nebo ve vícelůžkové ubytovně se snídaní.

Doprava

Bezpečně Tě dovezeme na místo. A stejně tak bezpečně Tě vrátíme i zpátky. Pokud bys ale raději jel vlastní dopravou, i to je možné (cena je pak o 400kč/os nižší).

Cestovní pojištění MADMAT

Pojištění pokrývá veškeré aktivity prováděné na vodáckých zájezdech. Obsahuje také úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění storna zájezdu.

Po objednávce také obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

V ceně není: Zapůjčení vodáckého materiálu vč. kajaku (250 Kč/os./den). Od roku 2018 poplatek za splutí Salzy asi 10 EUR/osoba/den.

Slevy: Sleva za vlastní dopravu 400 Kč/os.

Poznámka: Na místě možnost snídaní (asi 9 EUR/den) a večeří (asi 13 EUR/den). Zájezd jede společně se zájezdem Kanoe na Salze, minimální počet pro odjetí zájezdu je 14 osob a z toho 3 kajakáři. Zapůjčení vodáckého materiálu vč. kajaku (250 Kč/os./den).

Předsmluvní informace (podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona č. 159/1999 Sb.

Tak co, jdeš do toho s námi?

Reference a zpětná vazba

  • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

  • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

  • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

  • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

  • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

  • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

  • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

  • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

Další delší texty, které se nevešly sem najdeš tu.

Comments are closed.