Šablona pro zájezdy

NAMIBIE 4X4 POUŠTNÍ EXPEDICE

Cena od  ,-
dnů 2 - Mírně náročné


Pokud bychom vyhlásili soutěž o nejfotogeničtější místo v Africe, pak následující program vlastní celou řadu horkých kandidátů na vítěze. Cestu zahájíme v hlavní městě Windhoeku, ze kterého se během pár hodin přesuneme pronajatými offroady k obrovským rudým písečným dunám pouště Namib, do Swakopmundu - pobřežního města žijícího stále duchem německého kolonialismu. Výlet na teréních čtyřkolkách nebo sandboarding na písečných dunách bude zaručeně velkým zážitkem. Další dny budeme po nezpevněných cestách přejíždět namibijskou poušť. Cestou navštívíme pohoří Brandberg, kde podnikneme výlet za prehistorickými skalními malbami původních křováckých obyvatel. Závěrem výpravy pronikneme do národního parku Etosha mezi obrovská stáda zeber, pakoňů a antilop, ale také mezi predátory čekající na svůj úlovek. Program je sestaven tak, aby čas strávený v místě akce byl maximálně využit. Při sestavování krátkých itinerářů to je naše hlavní kriterium. Snahou je i minimalizovat dlouhé přesuny mezi jednotlivými destinacemi.

 

Nástupní místa

Praha, Windhoek

Doprava

Letecky Praha – Windhoek a zpět. Na místě pojedeme dvěmi terénními auty Toyota, které budou řídit účastníci akce sami. Auta budou propojeny vysílačkami.

Ubytování

Ve stylových lodžích nebo bungalovech ve dvoulůžkových pokojích odpovídající ***.

Itinerář

Co vše vás čeká na akci NAMIBIE 4X4 POUŠTNÍ EXPEDICE

1. den - Odlet z Prahy z ruzyňského letiště ve večerních hodinách.

2. den - Cestu zahájíme v "srdci Namibie" ve Windhoeku. Toto město je světové a maloměstské zároveň. Leží mezi pohořími Auas a Eros v hornatině Khomas. Po stylovém obědě odjezd na západ do přímořského města Swakopmund. Zajímavé pozůstatky německého kolonialismu.

3. den - Dopolední Sandboarding na písečných dunách na speciálně upravené desce, na které se nestojí, ale leží. Tato aktivita nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti jen odhodlání a dobrou náladu. Odpoledne odjezd na terénních čtyřkolkách přes ohromné písečné duny (Quadbiking) do nitra pouště, západ slunce v poušti, večer procházka kolem oceánu.

4. den - Ranní odjezd na Cape Cross - pozorování tuleňů jihoafrických v jejich přirozeném prostředí. Po obědě dobrodružný přejezd po nezpevněných cestách do nitra pohoří Brandberg s nejvyšším vrcholem 2606 mn.m. Prohlídka prehistorických skalních kreseb původních křováckých obyvatel. Nachází se zde asi nejznámější malba jihozápadní Afriky - White lady. Nocleh ve stylové pouštní lodži. Večerní párty s grilováním antilopích steaků.

5. den - 4x4 dobrodružný přejezd pouště do Národního parku Etosha, odpolední safari a dojezd do vesnice Okaukuejo, ubytování ve stylových bungalovech, noční pozorování zvěře u pouštního napajedla.

6. den - Celodenní safari v NP Etosha. Pozorování zvěře v jednom z nejlepších národních parků Afriky. Žijí zde nosorožci, sloni, zebry, žirafy, mnoho druhů antilop, lvi, levharti, gepardi, hyeny a mnoho dalších. NP Etosha nám navíc umožní noční pozorování zvěře u přírodního napajedla. Tento typ nočního safari není v jiných rezervacích obvyklý.

7. den - Přejezd do Windhoeku, nákup suvenýrů a odlet do ČR

8. den - Návrat do Prahy na ruzyňské letiště v dopoledních hodinách.

Termíny

Letos pro tenhle zájezd nemáme vypsaný termín. Rádi byste jeli? Dejte nám o tom vědět a třeba něco vymyslíme.
Napište nám

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Zajištění akce, dopravu, ubytování se snídaní, českého průvodce, místní organizátory sportovních aktivit, vstup do NP Etosha a Cape Cross a přírodní rezervace Brandberg, nájem čtyřkolek a sandboardů, pojištění, logistika a režie CK.

Stravování:

V programu je počítáno se snídaní. Obědy a večeře budou zajištěny v místní stylové restauraci.

Cena nezahrnuje:

Vízum, obědy, večeře a nápoje, případný další alternativní program.

Poznámka:

Ubytování v bungalovech: V lodžích ve dvoulůžkových pokojích odpovídající ***. V NP Etosha v komfortních bungalovech s vlastní a koupelnu a jsou vybaveny klimatizací.

Stravování: V programu je počítáno se snídaní. Obědy a večeře budou zajištěny v místních restauracích. Jeden večer si uděláme soukromé grilování a párty v přírodě. Ubytování a stravování bude organizováno tak, aby nebyl nikterak narušen program akce a nedocházelo ke zbytečným časovým ztrátám. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Doprava: Pojedeme dvěmi terénními auty Toyota Hilux, které budou řídit účastníci akce sami. Auta budou propojeny vysílačkami.

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

13 let fungujeme
41 873 jsme svezli lidí na raftu
186 realizovaných firemních akcí