Šablona pro zájezdy

Cena od 126 700,-
19 dnů 1 - Nenáročné

 

Vydejte se s námi poznat blíže maorskou kulturu na severním a jižním ostrově Nového Zélandu!

 

Náš program začneme v Aucklandu, kde si prohlédnete aucklandské muzeum nebo celou metropoli z vyhlídkové věže SKYTOWER.

 

Následně se přesuneme do oblasti Rotorua a doslova se přesunete v čase díky stále aktivním sopkám a gejzírům. Nedaleko této geotermální oblasti je město Taupo a největší jezero severního ostrova. Cestou navštívíme hlavní město Wellington a národní muzeum Te Papa Tongarewa. Milovníci vína si pochutnají na lahodném novozélandském víně z oblasti Martinborough.

 

Přeplavíme se trajektem na jižní ostrov, kde se natáčel slavný film Pán Prstenů a během osmi dní projedeme nejfotogeničtější místa na Novém Zélandě jako Milford Sound, malebné městečno Hokitika a zájemci si mohou fakultativně proletět vrtulníkem nad ledovci Fox a Franc Josef. Na závěr našeho výletu navštívíme Queenstown - centrum adrenalinových sportů a odletíme zpět do ČR z Christchurch.

Nástupní místa

Praha, Auckland

Doprava

Letecky Praha – Auckland a Queenstown – Praha.

Ubytování

V lodžích a hotelech.

Itinerář

Co vše vás čeká na akci NOVÝ ZÉLAND

1. - 4. den
Přílet do novozélandské metropole - Aucklandu.
5. - 6. den
Rotorua - geotermální oblast, aktivní sopky a gejzíry.
7. den
Přesun na jih k jezeru Taupo - největší jezero severního ostrova.
8. - 9. den
Sopky Ruapehu, Ngauruhoe a Tongariro - pohodový trek s krásnými výhledy.
10. den
Plavba trajektem na jižní ostrov.
11. den
Hanmer Springs - odpočinek v termálních pramenech.
12. den
Přejezd do oblasti ledovců přes Lewis Pass do národního parku Westland.
13. den
Prohlídka velkolepých ledovců Fox a Franz Josef.
14. den
Příjezd do Queenstownu - centrum adrenalinových sportů (nejstarší bungee jumping na světě).
15. den
Celodenní výlet po scénické Milford Road k nejfotogeničtějším míst NZ.
16. - 19. den
Odlet z Queenstownu nebo Christchurch, jednodenní zastávka v Dubai nebo Soulu, návrat do ČR a přílet do Prahy.

 

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
13. 10. - 31. 10. 201319/18126 700,-
odjeto
odjeto
cena (dospělí):126 700,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


odjeto
odjeto

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Zajištění akce, leteckou dopravu Praha – Auckland a Queenstown – Praha, místní dopravu mikrobusem a dopravní poplatky, trajekt na jižní ostrov, ubytování se snídaní, českého průvodce a řidiče, logistika a režie CK.

Stravování:

Cena nezahrnuje:

Obědy, večeře, nápoje. Případné fakultativní programy viz poznámka.

Poznámka:

Vstup ke gejzírům a do tradiční maorské vesnice v Rotorua (asi 2x 30 NZD), degustace vína v Martinborough (asi 25 NZD), pozorování velryb a delfínů v Kaikoure (asi 160 NZD), vstup do lázní v Hanmer Spring (asi 20 NZD), let helikoptérou nad ledovci k Mt. Cook (asi 370 NZD), výlet lodí po Milford Soundu (asi 80 NZD).

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

13 let fungujeme
41 873 jsme svezli lidí na raftu
186 realizovaných firemních akcí