Šablona pro zájezdy

RAFTING A FERRATA V RAKOUSKU

Cena od 7 980,-
5 dnů 3 - Středně náročné

Fantastický rafting pod Grossglocknerem na vodnaté řece Isel

Via ferrata v soutěsce Galitzenklamm

Bohatý fakultativní program canyoning, kanoe, in-line brusle

Červencové prodloužení o rafting v Itálii

Již osmým rokem provozujeme raftovou základnu na řece Isel ležící na samé hranici Alp a Dolomit. Rozhodli jsme se využít našich zkušeností z této oblasti a nabídnout vám různé sportovní aktivity, jejichž kombinaci jen tak někde v Evropě nenajdete. Pojeďte si s námi zaraftovat na vodnatou řeku Isel, vydejte se s námi po via ferratě po kolmé vápencové stěně nad hučícím vodopádem nebo zažijte canyoning v nepřístupném údolí potoka.

NÁŠ TIP: Jedete do Rakouska na soukromou dovolenou a chcete zajistit program jen na jedno odpoledne či několik dní? Podívejte se na stálou nabídku naší Raftové základny v Rakousku!

Nástupní místa

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice, Vlastní doprava.

Doprava

Autobusem nebo sleva za vlastní dopravu.

Ubytování

2x (3x u delšího termínu) v kempu (ve vlastních stanech), za příplatek penzion ve 2-4 lůžkových pokojích.

Itinerář

Co vše vás čeká na akci RAFTING A FERRATA V RAKOUSKU?

1. den  Večerní odjezd z Prahy, noční přejezd do Rakouska.
2.
den  Parádní rafting pod Grossglocknerem na řece Isel, v poledne pauza na oběd v malebném Lienzu s možností alternativní jízdy na Bomba-bobové dráze. Případně podvečerní extrem rafting (možný pouze v případě vhodného vodního stavu).
3. den  Dopoledne ferrata v soutěsce Galitzenklamm, kde jsou trasy jak pro začátečníky, tak pro zkušenější a případně se dá soutěska projít i bez ferraty. Odpoledne NA PŘÁNÍ - fakultativní program: canyoning, kanoe, půjčení In-line bruslí.
4.
den  Opětovné raftování na Iselu, pouze jeho nejintenzivnější část, na které se rozhodně nebudete nudit. Návrat do ČR (Praha do 23:00).


PRODLOUŽENÝ TERMÍN V ČERVENCI:

4. den
Přejezd na italskou řeku Eisack, celodenní rafting, večer návrat do kempu.
5. den
Opětovné raftování na Iselu, pouze jeho intenzivnější část, na které se rozhodně nebudete nudit. Návrat do ČR (Praha do 23:00).

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
9. 6. - 12. 6. 20234/37 980,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):7 980,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat
termíndní/nocícena (dospělí)
5. 7. - 9. 7. 20235/49 480,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):9 480,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat
termíndní/nocícena (dospělí)
20. 7. - 23. 7. 20234/37 980,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):7 980,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat
termíndní/nocícena (dospělí)
8. 9. - 11. 9. 20234/37 980,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):7 980,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Sleva za vlastní dopravu 500 Kč/os.

Příplatky

PříplatekCena
2. Ubytování v penzionu se snídaní (3 noci)

2-5 lůžk. penzion + snídaně (os./pobyt) - prodloužený termín

3 240,-
1. Ubytování v penzionu se snídaní (2 noci)

2-5 lůžk. penzion + snídaně (os./pobyt).

2 160,-
Připojištění karantény Covid19
 200,-

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Průvodci, doprava autobusem, 2x (3x u delšího termínu) kemp (ve vlastních stanech), vstup do soutěsky Galitzenklamm. zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MAD MAT.

Stravování:

Vlastní.

Cena nezahrnuje:

fakultativní PODVEČERNÍ rafting na řece Isel (55 EUR/os.), jízda na bobové dráze (asi 15 EUR/os.), zapůjčení ferratového vybavení – 250 Kč/os/den.

Poznámka:

Minimální počet 14 osob.

Alternativní program:

 • canyoning (65 EUR)
 • kanoe na Iselu (55 EUR)
 • SUP – paddleboard (25 EUR)
 • In-line brusle (12 EUR)

Ubytování vyznačené na mapě pro vlastní dopravu: klik.

Předsmluvní informace. (podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona č. 159/1999 Sb.)

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

17 let fungujeme
46 883 jsme svezli lidí na raftu
204 realizovaných firemních akcí