Šablona pro zájezdy

RAFTING A TURISTIKA V RAKOUSKU

Cena od 8 980,-
5 dnů 3 - Středně náročné

Fantastický rafting pod Grossglocknerem na vodnaté řece Isel

Bohatý fakultativní program - canyoning, kanoe, in-line brusle

Dvoudenní přechod Vysokých Taur

Prvotřídní rafting na řece Isel obohacený o pěšárnu po jižním úbočí nejvyšší hory Rakouska Grossglockneru.

Raftové úseky na této řece jsou ohodnoceny stupni WW III – IV. Nejedná se o technické pádlování, ale o rychlou jízdu na velké vodě plné krásných vln a válců. Splouvaný úsek měří celkem asi 25 kilometrů, což je zárukou, že se nudit rozhodně nebudete. Abychom nezůstali jen u pádlování, čeká nás dvoudenní putování v Národním parku Vysoké Taury. Přenocujeme v horské chatě a užijeme si překrásné výhledy na ledovce a vysoké hory.

(Pro ty, které by mohl znervóznit sníh ve fotogalerii - nebojte, po zkušenostech z roku 2020, jsme zářijový termín posunuli o dva týdny blíže k létu. Člověk nikdy neví... :o) )

NÁŠ TIP: Jedete do Rakouska na soukromou dovolenou a chcete zajistit program jen na jedno odpoledne či několik dní? Podívejte se na stálou nabídku naší Raftové základny v Rakousku!

Nástupní místa

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice.

Doprava

Autobusem.

Ubytování

2x v kempu (ve vlastních stanech), 1x ubytování na horské chatě (každý platí samostatně, záleží na tom, zda jste členy Alpenvereinu nebo ne).

Itinerář

Co vše vás čeká na akci RAFTING A TURISTIKA V RAKOUSKU?

1. den  Večerní odjezd z Prahy, noční přejezd do Rakouska.
2.
den  Parádní rafting pod Grossglocknerem na řece Isel, v poledne pauza na oběd v malebném Lienzu s možností alternativní jízdy na Bomba-bobové dráze. Odpoledne fakultativní program: canyoning, kanoe, půjčení In-line bruslí, případně podvečerní extrem rafting (možný pouze v případě vhodného vodního stavu).
3. den  Ranní přejezd do vesničky Winkl a odtud už pěšky na horskou chatu Salmhütte, kde budeme spát.
4.
den  Druhá etapa horského putování, přechod přes Stüdlhütte do vesničky Kals, zakončení turistického programu a návrat do kempu v Ainetu.
5.
den  Opětovné raftování na Iselu, na kterém se rozhodně nebudeme nudit, odpoledne odjezd a návrat do ČR (Praha do 23:00).

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
4. 8. - 8. 8. 20235/48 980,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):8 980,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat
termíndní/nocícena (dospělí)
8. 9. - 12. 9. 20235/48 980,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):8 980,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Příplatky

PříplatekCena
Připojištění karantény Covid19
 200,-

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Průvodci, doprava autobusem, 2x kemp (ve vlastních stanech), zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MAD MAT.

Stravování:

Vlastní.

Cena nezahrnuje:

fakultativní PODVEČERNÍ rafting na řece Isel (55 EUR/os.), jízda na bobové dráze (asi 15 EUR/os.), 1x ubytování s polopenzí (bez ní neubytují) na horské chatě (každý platí samostatně, záleží na tom, zda jste členy Alpenvereinu nebo ne): 46 EUR (alpenverein) / 57 EUR (nečlen).

Poznámka:

Minimální počet 14 osob.

Alternativní program:

 • canyoning (65 EUR)
 • kanoe na Iselu (55 EUR)
 • SUP – paddleboard (25 EUR)
 • In-line brusle (12 EUR)

Ubytování vyznačené na mapě pro vlastní dopravu: klik.

 

Předsmluvní informace. (podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona č. 159/1999 Sb.)

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

17 let fungujeme
46 883 jsme svezli lidí na raftu
204 realizovaných firemních akcí