Šablona pro zájezdy

RAFTING CENTREM PRAHY

Cena od  ,-
dnů 1 - Nenáročné

 

 

Plavba na raftových člunech Palackého náměstí na Malou Stranu je zpestřena splutím dvou jezů dodávající celé akci vzrušení a adrenalin.

První jezová propust má pěkný spád a voda v úzkém korytu doslova letí. Ve druhé propusti se naopak vytváří několik velmi pěkných vln.

OBĚ PROPUSTI JSOU OTEVÍRÁNY POUZE VELMI ZŘÍDKA A ZÍSKÁNÍ

POVOLENÍ KE SJEZDU JE VŠEMI SMĚRY NAROČNÝ PROCES.

Poznávací část výletu nespočívá pouze v proplutí kolem Národního divadla a pod Karlovým mostem s dominantou Pražského hradu nad hlavou, ale má také historický podtext.

Dokazuje to, kromě jezů, i vorová celnice v Praze na Výtoni, ve které se od roku 1088 platilo clo z dřevěných vorů splavených přes Prahu. Obchod se dřevem fungoval v Čechách skoro 10 století, tudíž až do 2. poloviny 19. století.

Plavba kopíruje trasu dávných vorářů, kteří plavili dřevěné vory skrz Prahu již od 10. století.

 

Termíny Pracovní dny 9:00 - 11:30. Květen - říjen. Vždy po předchozí rezervaci.

 

Nástupní místa

Rašínovo nábřeží, Praha

Doprava

Ubytování

Itinerář

Co vše vás čeká na akci RAFTING CENTREM PRAHY

 

 • 8:30: Setkání průvodců s hosty na Rašínově nábřeží u Palackého náměstí, seznámení s výstrojí a bezpečnostními instrukcemi.
 • 9:00 - 11:30: Rekreační rafting historickým centrem Prahy. Proplutí dvou vorových propustí - 1) pod Jiráskovým mostem, 2) nad Karlovým mostem.
 • 11:30: Dojezd a zakončení výletu v Cihelné ulici na Malostranské náplavce.

Cena

 • 950 Kč / osoba (pro 12 a více osob)
 • 10800 Kč (skupina do 11 osob)

  Termíny

  Letos pro tenhle zájezd nemáme vypsaný termín. Rádi byste jeli? Dejte nám o tom vědět a třeba něco vymyslíme.
  Napište nám

  Informace o ceně

  Cena zahrnuje

  Potřebný materiál, záchrannou vestu, průvodce.

  Stravování:

  Cena nezahrnuje:

  Poznámka:

  • Nabízíme vám zajištění licencovaného průvodce Prahou, který vás provede vámi vybraným okruhem.
  • Naprosto ideální je i kombinace s dalším programem aktivního sightseeingu – cyklistickým výletem z Malostranského náměstí přes Chotkovy sady, Pražský hrad, Petřín a Kinského zahrady na pražský Smíchov.

  Tak co, jdeš do toho s námi?

  REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

  • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

  • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

  • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

  • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

  • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

  • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

  • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

  • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

  • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

  • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

  • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

  • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

  • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

  • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

  13 let fungujeme
  41 873 jsme svezli lidí na raftu
  186 realizovaných firemních akcí