Šablona pro zájezdy

RAFTING NA BALKÁNU – EXOTIKA V EVROPĚ

Cena od 9 980,-
9 dnů 3 - Středně náročné

Řeka Tara a její evropský Grand Canyon

Smaragdové řeky a vápencové kaňony

Rafting v exotické atmosféře Balkánu

Rafting v exotické atmosféře jihovýchodní Evropy nabízí jasné výhody. Snadná dostupnost a ryzí příroda bez západní civilizace. Naši cestu do Černé Hory přes horský masiv Národního parku Durmitor zpestříme návštěvou Bosny a Hercegoviny.

Sjedeme pár řek, vypravíme se do opuštěných hor a pronikneme mezi pohostinné obyvatele. Příjemná je i zastávka v Sarajevu, hlavním městě Bosny a Hercegoviny. Vrcholem celého programu je expediční rafting evropským "Grand Canyonem" (nejhlubším kaňonem Evropy), kterým protéká řeka Tara. Je 82 km dlouhý a místy až 1300 metrů hluboký! Mnohačetné peřeje, průzračná voda, ale i noc strávená v nitru nepřístupného kaňonu budou zaručeně velkým zážitkem a kořením této výpravy.

Nástupní místa

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice.

Doprava

Mikrobusem.

Ubytování

5x kemp (ve vlastních stanech), 2x nocleh ve volné přírodě.

Itinerář

Co vše vás čeká na akci RAFTING NA BALKÁNU – EXOTIKA V EVROPĚ?

1. den  Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Bosny.
2.
den  Úvodní rafting na řece Vrbas.
3. - 4.
den  Přejezd k řece Neretva a dvoudenní raftování vápencovým kaňonem Neretvy.
DUBNOVÝ TERMÍN:
5. – 6. den – jednodenní rafting na řece Una s monumentálními travertinovými vodopády, poté odjezd a návrat do ČR
(Praha do 6:00).
ČERVNOVÝ TERMÍN:
5. - 6. den  Přejezd do Černé Hory, cestou návštěva Sarajeva. Treking v pohoří Durmitor – výstup na nejvyšší vrchol Bobotov kuk (2523 m).
7. - 10.
den  Rafting nejhlubším kaňonem Evropy po řekách Tara a Drina, sbalení materiálu a odjezd, návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
26. 4. - 1. 5. 20246/59 980,-Jen Bosna
odjeto
odjeto
cena (dospělí):9 980,-
poznámka: Jen Bosna

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


odjeto
odjeto
termíndní/nocícena (dospělí)
10. 5. - 16. 5. 20247/614 500,-
odjeto
odjeto
cena (dospělí):14 500,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


odjeto
odjeto
termíndní/nocícena (dospělí)
7. 6. - 16. 6. 202410/916 880,-Bosna a Černá hora
odjeto
odjeto
cena (dospělí):16 880,-
poznámka: Bosna a Černá hora

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


odjeto
odjeto

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Průvodci, doprava mikrobusem, 3x kemp ve vlastních stanech (dlouhý termín 5x kemp + 2 noci ve volné přírodě), zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MADMAT.

Stravování:

Vlastní.

Cena nezahrnuje:

poplatky za splouvání řek (Tara asi 45 EUR, Neretva a Una asi 10 EUR) a vstup do NP Durmitor asi 3 EUR; u zkráceného termínu celkem jen asi 10 EUR.

Poznámka:

Minimální počet 12 osob.

Předsmluvní informace. (podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona č. 159/1999 Sb.)

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

18 let fungujeme
48 923 jsme svezli lidí na raftu
212 realizovaných firemních akcí