Delší recenze

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

Delší recenze a reference

Krátká hodnocení našich zájezdů najdete na úvodní stránce i zde nahoře. Sem níž přidáváme ty, které se do toho malého rámečku nevejdou. Budeme moc vděční, když i Ty nám po zájezdu napíšeš, jak se Ti líbil. Vítáme i zpětnou vazbu k tomu, co se Ti třeba nelíbilo 🙂

“Především chci poděkovat – moc jsem si užil zájezd Letní řeky Balkánu.

Oba průvodci byli skvělí:

Tomáš … jedinečný parťák a najížděč „lajny“. S úsměvem a s rozumem nás vedl přes všechny peřeje a stupně. Lovil všechny, kdo se cvakli. A na místě, kde plaváčkům cvakaly zuby zimou a trochu i  hrály nervy, jaké peřeje je ještě čekají, tak Tomáš „objevil“ v kajaku naprosto překvapivě „přebytečné“ sušenky a nasytil jimi celou výpravu.
Byl vždycky všude a s obrovským nasazením a ochotou.
S obdivem jsem sledoval jeho instruktáž, jak se jezdí na kánoi. Učil jsem to kdysi svoje děti a vůbec nic z toho nechápaly. Kdybych na ně tenkrát „pustil“ Toma, nemusel jsem na ně potom tolik řvát.

Katka… je úžasná ženská a jedinečný vodák. Sichrovala nás zezadu a měla plné ruce práce. Chytala všechno, co plavalo a hlavně lovila osamělé háčky, kteří po vyklopení seděli smutně na skále a hleděli do dálav za mizejícím kotrčníkem. Kdykoli jsem se otočil a viděl Katku za sebou, s jistotou jsem věděl, že cvaknutím nezačíná stres ale koupačka s Katčinou asistencí. Ještě smekám nad obrovskými znalostmi a kouzelnými pohádkami na dlouhé přejezdy.

Bessy (pes Katky – pozn. AC) … bez ní už nevypravuj žádný zájezd”

Ivo R.

“Skvělá akce rafty na Salze 24. – 26.8.2018! Ačkoli srpen, Rakousko zasáhli mohutné deště, takže jsme si užili jarní hučák. Bylo to super a náš velký dík a hlavně respekt bychom tímto rádi vyjádřili Tomášovi a Benovi: Bez nich by takové akce pro nás běžné kancelářské smrtelníky vůbec nešli pořádat. To v jaké jsou fyzické kondici, skvěle nám všude pomáhali a jak zajišťovali naše bezpečí – jsou prostě úžasní! Moc děkujeme.”

Iveta, Martin a Richard H.

“Chtěla bych vám všem ještě jednou MOC poděkovat za skvělou organizaci a náplň akce. Kolegové si to náramně užili a myslím, že mají dlouho na co vzpomínat. 🙂 Jáchym, Martin, Michal i slečna za barem…všichni byli opravdu nejlepší! Určitě to slýcháte pořád, ale chválu si zasloužíte. 🙂 I za ochotu odvést nám věci a prostě za celý skvělý servis, kdy se všichni snažili udžet zábavu a nedopustit nudu. 🙂 Díky.”

Ivana O.

“Právě jsme přijeli ze zajezdu “Rafting ve Švýcarsku ” a jsme stále plni vzpomínek z prožitých dní. Musíme říci, že naše spokojenost je maximální a od odjezdu až opět k příjezdu do Prahy byl program perfektní.

Musíme především ocenit přístup všech guidů, kteří se o program starali zajisté nad rámec svých povinnosti a i když to příroda někdy viděla jinak, vše vyřešili s klidem a rozvahou. Každopádně hlavně kvůli nim se vytvořila poměrně dobrá parta lidí, kteří se náramně bavili.

Na závěr bychom hlavně chtěli poděkovat za perfektní práci při pro nás adrenalinove záchranné akci na řece Sanna. V takových situacích se pozná síla guida. Takže Vítku, Adame, Michale a Stoupo, veliké díky, zážitky máme opravdu silné a o to jde!”

Šárka a Honza K.

“Díky za skvělý víkend na Salze 8.-10.6.2018. Jeli jsme na nafukovaích kánoích, je to nádherná řeka, adreanlinu si každý užije dost. Vody dle mého odhadu spíše průměr, nebyl to ten jarní hukot, ale úplně mi to stačilo. Perfektní průvodci Tomáš a Michal, 100% servis včetně lovení lidí z vody, což jsem si vyzkoušel v roli loveného a velmi oceňuji! Těším se na něco podobného příště. Má to jedinou nevýhodu – na “průměrné” české řeky se teď dívám jako na chudé příbuzné.”

Jan V.

Přehled našich partnerů a klientů se kterými již několik let spolupracujeme.

PARTNEŘI
Adventura
Adventura Firemní cesty
Adventura Teambuilding
Alpicenter
BikeHolidays
Bisport
Denali
Deník Metro
TJ kaučuk Kralupy
Wave

REFERENCE

Abante
Aegon
AGL
Ahold
AkAdia
Alberton
Allegria
Aloha wave lounge
ASW systems
Art of your travel
Bushman
Cascades
Citibank
Cemix
Codan
Compunet
Cummins
Česká spořitelna
ČSOB
Data line
DEK
Direct parcel
Elbe-RadWeb
Empire media
Ernst and young
Estec
Fine travel
Fun in prague
Genius media (TNT)
Gymnásium Trója
Hewlett-Packard
Hotel Brandýský dvůr
Hotel u 3 pštrosů
IMI
Interactivity
Jeremias
Kofola
Lapp Kabel
Lego
Martin Řáda
MAX reality
Medac
Medatron
Mentos
Mizok ČB
Neocity
Ness
Océ
Oddysey
Orfea
Pissup
PK Solvent
Prague Tour Service
PVL
Roche
Sedlčanské mlékárny
Soitron
StagBA
Stag Prague
Sub Miller – Plzeňský Prazdroj
Sun Micro
Team Actief – Holand
T-mobile
Turistické info centrum
Unilever
Velux
Versum s.r.o.
Věznice Vinařice
Vox
Xerox
ZŠ Campanus