Slovinsko trochu jinak

Slovinské Alpy jsou snad nejkrásnějším pohořím Evropy. Možná proto jsou tak navštěvované a v hlavní sezoně, což je období našich prázdnin, se stávají “neobyvatelné”. Již 30 let pořádáme výpravy do Slovinska, a proto jsme vytvořili tento web, abychom vám poradili a případně zorganizovali program do této malebné destinace. Nabízíme vám maximální rozsah služeb. Od katalogových zájezdů přes akce “na míru” pro menší skupiny nebo firemní kolektivy až po individuální turisty cestující po Evropě na vlastní pěst.

Slovinsko Zájezdy

Kompletně zajistíme zájezd s dopravou, programem a ubytováním podle vašich požadavků. O váš komfort se bude starat zkušený průvodce. Užijete si prodloužený víkend nebo aktivní dovolenou, mimo hlavní sezónu, v komorní atmosféře, komfortním zázemím a ubytováním v apartmánech nebo v kempu.
Prostě bez starostí.

Canyoning Slovinsko

Plánujete cestu kolem světa, po Evropě nebo jen na víkend na Slovinsko? Díky naší stálé základně v centru Bovce vám rádi zorganizujeme řadu aktivit, které si na vlastní pěst nezkusíte. Nabízíme vám rafting na smaragdové řece Soča, canyoning pro začátečníky i matadory, vzdušnou zip-line a mnoho kombo programu, pří kterých ušetříte.

Ubytování Slovinsko

Míříte do Bovce a potřebujete ubytování? Jasně! Může to vyřešit Google nebo třeba umělá inteligence. My do toho ale dáváme srdce a zajistíme vám kemp, hotel nebo apartmán v centru zábavy nebo naopak v místě, kde si můžete v poklidu posedět u táboráku. Dejte nám představu o vašich snech a my je realizujeme.

Kde nás najdete?

Ještě nevíte jaké aktivity vás lákají? Chcete se rozhodnout až na místě podle počasí nebo podle nálady? Jste zrovna v Bovci a radši si to vyřídíte osobně než online? Není problém, zavolejte, napište, potkáme se, domluvíme se...