Slovinsko trochu jinak aktivity

Projíždíte kolem a hledáte krátké rozptýlení na dlouhé cestě?

Přijeli jste zdolávat horské vrcholy a máte chuť si zpestřit program jinou aktivitou?

Nabízíme vám široký výběr aktivit!

 

Rafting na smaragdové řece Soča, canyoning v nepřístupné soutěsce nebo zip-line s dech beroucími výhledy. Samostatně nebo v kombo programech za zvýhodněné ceny.

Rafty Slovinsko

Technicky náročný úsek řeky Soča nabízí vodácké hrátky pro začátečníky i pokročilé a rozhodně patří do špičky evropských raftových terénů.

Canyoning Slovinsko

Vápencové kaňony julských Alp nabízejí řadu možností. Zde si vybere každý. Rodiny
s dětmi, sportovně založení začátečníci i ostřílení borci.

Zipline Slovinsko

Letět rychlostí 60 km za hodinu nad monumentálním údolím zavěšen na ocelovém laně s dech beroucími výhledy? … to je oč tu běží!

Kombo Slovinsko

Kombinace našich nejžádanějších aktivit, které zaručeně zpestří váš pobyt ve Slovinsku a ušetří nějaké to euro.   

rafting

KLASIK

Nejzajímavější rafting na řece Soča je v úseku mezi vodopádem Boka a vesnicí Trnovo ob Soči. Tento úsek nabízí nejen napínavý zážitek z technického raftingu, ale také příležitost k osvěžujícímu plavání a skokům do smaragdové vody. V případě nízké vody nasedáme až pod vesnicí Srpenica.

Soča Rafting

LONG

V jarních termínech (nebo s trochou štěstí na dobrý vodní stav) vám doporučujeme rafting na Soči od třetí soutěsky až do Trnova, což dělá úctyhodných 20 kilometrů. Úvodní část nabízí meandrující řeku s řadou krásných peřejí. Střední úsek je klidnější a dá nám čas rozhlédnout se po okolní krajině. Na závěr se dostaneme do klasické části, což vám umožní prožít všechny vzrušující zážitky, které řeka Soča nabízí.

Slovinsko Zájezdy

Canyoning

SUŠEC

Sušec je ideální kaňon pro ty, kteří chtějí tento sport vyzkoušet, ale nevědí jestli se jim bude líbit. Díky svému charakteru a snadné dostupnosti je vhodný i pro větší skupiny. Obtížnost se stupňuje a dolní část vás překvapí množstvím krásných vodopádů a přírodních jezírek. Zdatnější účastníci slaňují i vodopád v centrální části, který ostatní společnosti obcházejí. Samozřejmě pod plnou kontrolou průvodce.

Slovinsko Canyoning

RIO RONC

Novinkou v naší nabídce je tento ještě neochozený kaňon zařízlý do úbočí hlavního hřebene Kaninu. Bílý vápenec a křišťálová voda z něho právem dělají skrytou perlu julských Alp. Obtížností se podobá Sušci, jen vše je trochu vyšší a delší a rozhodně se dá doporučit i sportovně zaměřeným začátečníkům. 

Canyoning Slovinsko

FRATARICA

Je považována za canyoningovou královnu celého údolí řeky Soči a nabízí vše, co tato aktivita může poskytnout. V tomto kaňonu pro pokročilé budete slaňovat, skákat a klouzat z vodopádů a zároveň si užijete nádherné panoramatické výhledy. Vrcholem je závěrečné padesátimetrové slanění. Kaňon se nachází se v Triglavském národním parku a je ideální pro dobrodružné povahy, které chtějí zažít canyoning se vším všudy.

Canyoning fratafica

PREDELICA

Tento kaňon je techničtější a náročnější než Fratarica. Na začátku túry je pár menších vodopádů s jezírky, do kterých můžete skočit. Následuje nekonečná série malebných vodopádů, které můžete slaňovat sami. Další lano, které drží náš průvodce zajišťuje vaše bezpečí v případě zaváhání. Predelica je ideální destinace pro ty, kteří již mají předchozí zkušenosti a chtějí se naučit nové techniky práce s vybavením při canyoningu.

Canyoning predelica

Zip-line

KANIN

S celkovou délkou lana přes tři kilometry si tato Ziplajna rozhodně zadá s těmi TOP v celé Evropě. Je rozdělena na pět částí, které jsou nataženy mezi horou Kanin a Rombon. Při jízdě dosahujete rychlosti až 60 km v hodině. Zajímavá je i cesta 4×4 auty k nástupu a zpět do Bovce.

Zippline Kanin

UČJA

Neméně vzrušující jízda bočním kaňonem říčky Učja. Čeká na vás deset úseků s celkovou délkou lan čtyři kilometry a výškou na dnem kaňonu přes 200 metrů.

Zippline Učja

Kombi

RaftCan KLASIK

Jak název napovídá, jedná se o nejčastější kombinaci aktivit, tedy o rafting na Soče v úseku Boka/Srpenica – Trnovo a canyoning v nedalekém Sušci.

Jednotlivé aktivity můžete absolvovat v jednom nebo ve více dnech, v závislosti na vaší fyzičce nebo i počasí.

RaftCan COOL

Tento program uspokojí ty, kteří chtějí něco navíc. Na řece pojedeme ten nejintenzivnější úsek a pokud chcete zajít trochu mimo běžná turistická místa, zvolte variantu s canyoningem v odlehlém Rio Ronc.

Jednotlivé aktivity můžete absolvovat v jednom nebo ve více dnech, v závislosti na vaší fyzičce nebo i počasí.

ALL IN ONE

Pro ty, kteří chtějí ochutnat vše, co údolí Soči nabízí. Poznat malebnou přírodu Slovinska z raftového člunu na řece Soča, z nitra vápencového kaňonu Rio Ronc a z výšky ocelového lana Zip line na hoře Kanin. 

Jednotlivé aktivity můžete absolvovat v jednom nebo ve více dnech, v závislosti na vaší fyzičce nebo i počasí.

objednávka aktivity

Slovinsko trochu jinak - Aktivity
Aktivity v Bovci už máte naplánované... a máte taky kde bydlet?

Zajistíme vám kemp, hotel nebo apartmán v centru zábavy nebo naopak v místě, kde si můžete v poklidu posedět u táboráku. Dejte nám představu o vašich snech a my je realizujeme.