Šablona pro zájezdy

JIŽNÍ AFRIKA, NAMIBIE - PUTOVÁNÍ PO ORANGE RIVER

Cena od 56 800,-
20 dnů 2 - Mírně náročné

Kapské Město – stolová hora, koloniální Long street

NP mys Dobré naděje – nezapomenutelný symbol Afriky

Pětidenní čundr po Orange river – nejdelší řece jižní Afriky

Výlet do Namibie nad druhý největší kaňon světa Fish River

Cílem této expedice je splutí části nejdelší řeky jižní Afriky Orange tvořící přirozenou hranici mezi JAR a Namibií. Zveme vás na pětidenní čundr po opuštěné řece meandrující africkou pouští. Kdo z návštěvníků Afriky na vlastní kůži zažije táboření v divoké africké pustině? Velkým kontrastem této výpravy je i návštěva Kapského města. Toto žijící muzeum koloniální éry nás přivítá příjemným klimatem i neopakovatelnou atmosférou.

NÁŠ TIP: Pobyt v Africe je možné prodloužit o výlet na safari do NP Kruger.

 

Nástupní místa

Praha, Kapské město.

Doprava

Letecky, na místě mikrobusem.

Ubytování

5x v lodži v centru města, 3x kemp ve vlastních stanech, 4x ve volné přírodě, v NP Kruger 3x kemp + 2x v lodži.

Itinerář

Co vše vás čeká na akci JIŽNÍ AFRIKA, NAMIBIE - PUTOVÁNÍ PO ORANGE RIVER?

1. den - Odlet z Prahy z ruzyňského letiště v odpoledních hodinách.

2. - 3 den - Přílet do Kapského Města, ubytování v lodži v centru města. Zajištění víz do Namibie, což ovlivní další program. V plánu máme výstup na Stolovou horu - nezapomenutelné pohledy na Kapské Město, prohlídku působivé botanické zahrady s unikátní endemickou florou - Fynbos, návštěvu mořského muzea dvou oceánů a projdeme se po koloniálním centru města.

4. den - Celodenní výlet n a mys Dobré naděje. Nejprve pojedeme lodí po Hout Bay k lachtaním koloniím. Poté vystoupíme k majáku na Cape Point a pěšky přejdeme na mys Dobré naděje. V poledne si uděláme piknik na pláži. Pokud budeme mít trochu štěstí, uvidíme velryby. Po obědě pozorování tučňáků v Simon´s Townu. Večer před odjezdem si dáme pivko na Long Street.

5. den - Odjezd z Kapského města na sever přes Cedrové hory až na hranici s Namibií. Cestou nákup potravin na řeku. Překročení hranice do Namibie a dojezd do kempu u Orange River.

6 - 10. den - Putování po Orange River - opravdový africký čundr!!! Pět nezapomenutelných dnů v opuštěném kaňonu řeky v africké poušti. Kolik návštěvníků Afriky se může pochlubit, že spal mimo oplocený kemp v nitru přírody? Pádlování, táboření ale i rybaření, to jsou hlavní cíle této výpravy. Závěrečný den dojedeme do cíle plavby a autem se vrátíme do úvodního kempu.

11 - 12. den - Průjezd namibijskou pouští, Fish river Canyon - druhý největší kaňon světa. Výlet autem na vyhlídku do nitra kaňonu, koupání v termálních lázních Ais-Ais a relaxace po tripu.

13 - 14. den - Celodenní přejezd zpět do Kapského města, procházka na Green square market, nákup suvenýrů, případně další alternativní program - kurz surfingu, kiteingu ve False Bay, lodní výlet po Table bay, západ slunce na Lion´s head, atd.

SKUPINA BEZ PRODLOUŽENÍ:

15 - 16. den - Odlet Afriky a návrat do ČR.

PRODLOUŽENÍ O SAFARI V NP KRUGER:
15. den Odlet z Kapského města do Johannesburgu. Přejezd mikrobusem do kraje Mpumalanga, ubytování v lodži.
16. - 18.
 den Tříden­ní pozorování zvěře v jednom z nejznámějších národních parků Afriky
Kruger, který je vyhlášený velkým množstvím zvěře.
19. - 20. den  Přejezd Dračích hor, návštěva Blyde river canyonu (3. největší canyon světa), návrat do Johannesburgu. Odlet a návrat do ČR.

 

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
15. 11. - 30. 11. 202416/1556 800,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):56 800,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat
termíndní/nocícena (dospělí)
15. 11. - 5. 12. 202421/2068 800,-Prodloužený termín se Safari
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):68 800,-
poznámka: Prodloužený termín se Safari

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Příplatky

PříplatekCena
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu delší verze

Detail pojštění zde.

2 875,-
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu

Detail pojštění zde.

2 300,-
Cestovní pojištění delší verze
1 155,-
Cestovní pojištění

Detail pojštění zde.

 880,-

Informace o ceně

Cena zahrnuje

průvodce CK a místní průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Kapské město (Johannesburg)–Praha, místní doprava, 5x v lodži v Kapském městě, 3x kemp ve vlastních stanech (a 4 nocí ve volné přírodě), stravování na řece 5x plná penze, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení, vstupné do NP mys Dobré naděje, v NP Kruger – 3x kemp a 2x cestou v lodži, vstupné do NP Kruger

Stravování:

Na řece 5x společná plná penze, ostatní stravování individuálně.

Cena nezahrnuje:

Namibijské vízum – asi 30 EUR, cestovní pojištění.

Poznámka:

Minimální počet účastníků: 8 osob.

Pro další informace volejte 603 440 798 (Matěj Zapletal).

Předsmluvní informace. (podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona č. 159/1999 Sb.)

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

18 let fungujeme
48 923 jsme svezli lidí na raftu
212 realizovaných firemních akcí