Šablona pro zájezdy

RAFTING A PUTOVÁNÍ NA SUMATŘE

Cena od 55 500,-
15 dnů 2 - Mírně náročné

 

Vydejte se s námi na expedici do nitra Severní Sumatry, která nabízí nepřeberně možností pro aktivní turistiku. Kombinace raftového a poznávacího zájezdu vám dovolí zažít skutečně to nejlepší, co tento region nabízí.

Nejprve se na raftu rozpádlujeme na vlnách řeky Binge. Poté nás čeká výlet do deštného pralesa a pozorování orangutanů v národním parku Gunung Leuser. Odtud přejedeme k řece Wampu, kde nás čeká další vodácké dobrodružství. Abychom si užili i hory, kterých je Sumatře plno, vystoupáme na 2212 metrů vysoký, stále ještě kouřící, vulkán. Podíváme se i do vod jezera, které vzniklo zatopením největšího kráteru na světě, a dozvíme se něco o národu Bataků, který odnepaměti obývá jeho okolí. Sportovní program expedice zakončíme raftingem na mohutném a vodnatém Asahanu. Před odletem domů ještě využijeme čas na prohlídku Medanu.

 

Nástupní místa

Doprava

Mikrobusem, místní doprava.

Ubytování

turistické lodge a hotýlky.

Itinerář

Co vše vás čeká na akci RAFTING A PUTOVÁNÍ NA SUMATŘE

 

1. den  Odlet z Prahy a noc v letadle.

2. den  přílet do Medanu - hlavního města provincie Severní Sumatra, výměna peněz, přebalování a příprava materiálu, noc v Medanu.

3. den  Ranní odjezd z Medanu na řeku Binge, půldenní rafting na hravé řece s krásným jezem na závěr - peřeje střídají klidnější úseky rychle tekoucí vody, odpolední přejezd do Bukit Lawang, noc v Bukit Lawang.

4. den  Fakultativně jungle trek v národním parku Gunung Leuser, pozorování orangutanů, tubing při návratu z pralesa, odpolední výlet do netopýří jeskyně, noc v Bukit Lawang.

5. den  Rafting na řece Bohorok nebo Wampu (záleží na aktuálních podmínkách), návrat zpět do Bukit Lawang, noc v Bukit Lawang.

6. den  Přejezd do Berastagi – výchozího místa k vulkánu Gunung Sibayak, noc v Berastagi.

7. den  Výstup na Gunung Sibayak (je možné vyrazit už v noci a spojit výstup s pozorováním východu slunce), návrat přes horké prameny - relax a odpočinek, noc v Berastagi.

8. den  Odjezd do města Parapat, odtud lodí na poloostrov Samosir na jezeře Toba, noc na Samosiru.

9. - 10. den  Volný program, moto / cyklo výlety, suvenýry, muzeum Bataků a tradiční tance, koupání, seakajaky, noc na Samosiru.

11. den  Přejezd k řece Asahan, odpolední rafting ve spodní soutěsce – zpočátku peřeje, později plavba úzkým kaňonem obklopeným deštným pralesem, noc na Asahanu.

12. den  Rafting Asahan – super raftování na mohutných a vodnatých peřejích vrchního úseku, noc na Asahanu.

13. - 15. den  Přejezd do Medanu, prohlídka pamětihodností jako je sultánský palác nebo mešita Raja, odlet a návrat do ČR.

 

Termíny

termínpočet dní/nocícena - dospělípoznámka
termíndní/nocícena (dospělí)
6. 3. - 20. 3. 202215/1455 500,-
nezávazně rezervovat
závazně objednat
cena (dospělí):55 500,-

Nezávazná rezervace míst

Tato rezervace bude platit 5 dní. V případě zájmu si během této doby zájezd závazně objednejte a zaplaťte stanovenou zálohu.


nezávazně rezervovat
závazně objednat

Stačí uhradit 50% z celkové ceny do 5 dnů od závazné objednávky. Zbývajících 50% je potřeba uhradit nejpozději 14 dní dní před odjezdem zájezdu.

Po objednávce obdržíte všeobecné + podrobné pokyny k zájezdu s kompletními informacemi, programem a doporučeními pro konkrétní akci.

Příplatky

PříplatekCena
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu

Detail pojštění zde.

2 965,-
Cestovní pojištění

Detail pojštění zde.

 825,-
Připojištění karantény Covid19
 350,-

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Průvodci, letenka vč. všech poplatků Praha–Medan–Praha, místní doprava včetně vodního taxíku, ubytování (turistické lodge a hotýlky), veškeré poplatky za raftování.

Stravování:

Vlastní (bude možnost nákupu nebo jídla v restauracích).

Cena nezahrnuje:

Fakultativní výlety, vstupné do netopýří jeskyně, půjčovné kol, skůtrů nebo seakajaků na jezeře Toba, stravování.

Poznámka:

Minimální počet 8 osob.

Náročnost:
Průměrná fyzická kondice a dobrá znalost plavání je podmínkou.


Pro další informace volejte 603 440 798 (Matěj Zapletal).

 

Předsmluvní informace. (podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona č. 159/1999 Sb.)

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

15 let fungujeme
42 187 jsme svezli lidí na raftu
192 realizovaných firemních akcí