AC Raftová základna v Rakousku

Rafting v Rakousku Bobová dráha

Canyoning

 

Horkou AC novinkou letošní sezony je raftová základna u řeky Isel v Ainetu. Isel je napájen ledovci nejvyšších vrcholů Rakouska Grossvenedigeru a Grossglockneru a rafting na této řece patří mezi lahůdky vodácké kuchyně. Nabízíme vám fantastický rafting na Welké Wodě obtížnosti až WW4, ale máme připraven i pohodový úsek pro rodiny s dětmi. Vše samozřejmě probíhá pod dozorem našich zdatných vodáckých guidů! Pro fajnšmekry organizujeme kurzy pádlování na kanoích nebo dobrodružný průstup strmou soutěskou potoka – canyoning. Milovníkům výšek doporučíme varianty turistických výletů nebo výstupů do hor, případně poradíme s výběrem klettersteigu (via ferraty). Váš pobyt můžete zpestřit in-line bruslením po stezce, která vede přímo kolem kempu nebo jízdou po 2,7 km dlouhé BOMBA-bobové dráze. To vše s dominantou Lienzských Dolomit v pozadí. NEZNÍ TO JAKO RÁJ NA ZEMI?

 

NÁŠ TIP!!! Pokud cestujete na dovolenou na jih, ať už do Itálie do hor nebo do Chorvatska k moři zpestřete si jinak únavnou cestu raftingem na Iselu. Cestou zpět se můžete zastavit v naší druhé základně ve Slovinsku u řeky Soča, která funguje již 14 let. Veškeré informace naleznete na webu Rafting Slovinsko.

 

… A toto je realita:

 

 

Informace o akci ve zkratce

Číslo zájezdu: 921
Obtížnost: 3 - Středně náročné
Ubytování: Možno zařídit ubytování v hotelu nebo kempu
Nástupní místa: Rakousko Ainet

AC Raftová základna v Rakousku - itinerář

Program vašich dní v Rakousku záleží čistě na vás a na vaší náladě :o). Ale je samozřejmě dobré mít aktivity rezervovány dopředu, aby s vámi průvodci počítali a vešli jste se jim do skupin.

 

Kontakt pro objednání programu a další informace – 731 453 954.

AC Raftová základna v Rakousku - termíny

Tento zájezd nemá v současné době přiřazeny konkrétní termíny. Prosíme, vyplňte níže formulář nezávazné rezervace a my pro Vás akci rádi zrealizujeme.

Fotogalerie

Informace o ceně

Stravování:
Vlastní

Poznámka:

  • rafting Family tour WW II-III, 2h, 10 km – 35 EUR
  • rafting Sport tour WW III 2h, 10 km – 45 EUR
  • rafting Extreme tour WW III-IV, 2h, 12 km – 49 EUR
  • pro Fajnšmekry – celodenní program – rafting + grilování – 65 EUR
  • canyoning – 78 EUR
  • klettersteigy – 5 EUR vstup do soutěsky + 8 EUR půjčení ferratového vybavení