Šablona pro zájezdy

Cena od  ,-
dnů 2 - Mírně náročné

 

 

 

 

Poskytujeme půldenní raftování v našem Raftcampu Veltrusy.

Tato umělá vodní propust je přibližně 500m dlouhá s mnoha vlnami, vodními válci a umělými překážkami.

Obvykle skupiny zvládnou 6 - 8 jízd během intenzivního 2 hodinového programu.

Během programu je pro rafťáky připraven teplý čaj a po ukončení programu je připravé teplé svařené víno, AC HOT DRINK a sendvič.

 

VYBAVENÍ

Každého vybavíme kompletním vodáckým vybavením:

přilba, záchranná vesta, long-John neopren, neoprenová bundička, neoprenové boty, neoprenové rukavice, suchá - vodě odolná bunda, pádlo.

Kombinace veškerého výše popsaného vodáckého vybavení zaručí tepelný komfort a umocní tím jedinečný zážitek ze zimního raftování!

 

TERMÍNY

Zimní raftová sezóna je od 15. října do 15. dubna.

Nástupní místa

Doprava

Ubytování

Itinerář

Co vše vás čeká na akci ZIMNÍ RAFTING

HOT TUB PARTY

Poskytujeme hot tub (venkovní výřivku) pro skupiny kolem 15 lidí. Tato severská specialita se nachází hned vedle umělé vodní propusti, kde se raftuje.

Je zde také malý bar, nabízející alkoholické nápoje za velmi příznivé ceny.

V případě zájmu zimní raftování může volně přejít v zimní BBQ párty.

 

ZIMNÍ RAFTING A HOT TUB PÁRTY

 • 13:30 Vyzvednutí u v hotelu a transport do Raftcampu Veltrusy.
 • 14:00 Bezpečnostní instruktáž, technika pádlování a organizační instrukce.
 • 15:00 – 17:00 Rafting na divoké vodě.
 • 17:00 – 19:00 Hot tub party ve vyhřívaném venkovním bazénu.
 • 19:30 Návrat zpět do Prahy.

Termíny

Letos pro tenhle zájezd nemáme vypsaný termín. Rádi byste jeli? Dejte nám o tom vědět a třeba něco vymyslíme.
Napište nám

Informace o ceně

Cena zahrnuje

Transport od hotelu, instruktora, teplé nápoje, občerstvení.

Stravování:

Teplý čaj, AC HOT DRINK, sendvič.

Cena nezahrnuje:

Poznámka:

Orientační cena

 • Půldenní zimní rafting 4,5 hodiny: Od 1080,-Kč/osoba
 • Hottub párty: 2700,- Kč/skupina

 

Tak co, jdeš do toho s námi?

REFERENCE A ZPĚTNÁ VAZBA

 • "Děkuji za skvělou zkušenost s raftováním na řece Isel v Rakousku. A samozřejmě díky organizátorům za přátelskou a pohodovou atmosféru... Úžasný víkend! Všechnny palce nahoru." Helena S.

 • "Rafty ve Slovinsku máme za sebou, velmi jsme si akci užili, skoro bych řekla, že jsme všichni nadšení z toho jak vše probíhalo hladce, profesionálně a v přátelském duchu. Moc děkujeme!" Veronika M. K.

 • "Děkuji všem quidům (nejsem si jistá, zda to píšu správně), za skvěle zorganizovaný zájezd do italských Dolomit. Byli perfektní po všech stránkách. S pozdravem Lenka O."

 • "Nemůžu jinak, než pochválit skvělou partu, která nás provedla na zájezdu "rafting ve Švýcarsku" tento týden. Stoupík, Víťa, Michal i Adam byli ochotní a velice dobře se o nás postarali nejen v náročnějších situacích. V partě jsme všichni zvlášť ocenili úsilí, které vyvinuli nad rámec svých povinností, abychom si zájezd všichni pořádně užili. Tak se také stalo. Prostě super." Pavel P.

 • "Díky všem za super rafting na Rakouském Iselu. Jeli jsme s AC již potřetí a vždy to nemělo chybu. Takže tentokrát osobní dík Tomášovi, Gullymu, Ondrovi, Karolíně i řidiči Stoupovi. Mohu jen doporučit všem a už se těším, až vyrazíme příště .... co těším, nemohu se dočkat :)" Jarda K.

 • "Chtěl bych našeho průvodce Matěje velice pochválit za perfektní přístup, ochotu a profesionalitu při zájezdu s Vaší Ck, byli jsme velice spokojeni a děkujeme za super zážitky." Jiří F.

 • "Moc děkujeme za skvělou firemní akci. Spokojenost ve všech směrech, od pohoštění, zábavy, vašeho týmu, raftů...po kapelu. 🙂 Díky a doporučujeme!!" Míša K.

 • "Rafting na Soče ve Slovinsku - úžasný výlet. Od super-průvodce Matěje, přes perfektní ubytování a dopravu k zážitkům s raftingem, canyoningem a zip linou. Jako polo-začátečníci jsme se cítili hezky opečovávaní, ale přitom jsme si užili spoustu "nebezpečí". Málo vody na Soče AC zvládli pružným přesunem na Isel/Dravu. Bezva!!! Moc díky a určitě doporučujeme." Roman S.

 • "Víkendovka na rakouské Salze strávená s týmem AC byla naprosto super! Velké díky patří všem instruktorům Víťovi, Vojtovi, Tomovi a Petře (snad jsem nespletla jména). Přestože byl partner na vodě poprvé, díky skvělému vedení jsme si to bezvadně užili! Skvělá organizace, zábavná skupina, takže není co dodat!" Míša H.

 • "Po nejvíc TOP zážitku z raftingu ve Švýcarsku se svými drahými kolegy budu určitě i své soukromé dovolené plánovat a trávit jinak 🙂 Nádherná příroda, rafting, adrenalin, zábava, skvělá organizace a k tomu schopnosti Vašich úžasných průvodců, kteří zážitek ještě zdvojnásobili 🙂 Určitě neváhejte a objednejte zájezd !!!" Karolína Š.

 • "Díky za krásný raftingový víkend na Iselu, skvělá voda, bezvadní průvodci a perfektní organizace, zkrátka SUPER 🙂 a určitě ne naposledy. Tomášovi díky za fotky a všem pohodové léto!" Eva K.

 • "Chorvatsko řeky Mreznica a Korana květen 2018 🙂 Děkujeme Vám všem, hlavně Tomášovi, za úžasné zážitky v krásné přírodě. Náročné, ale nezapomenutelné chvíle s bezva partou. Jela jsem něco takového poprvé, ale určitě ne naposledy 🙂 Vřele doporučuji všem." Marie B.

 • "Díky Adrenaline Centre jsme si užili bezvadný víkend v Rakousku na raftech. Pokud by někdo měl zájem o podobný víkend, rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, všichni moc milí a my díky nim máme další perfektní zážitek." Denča P.

 • Zdravíme do AC, moc Vám děkujeme za bezva víkend na vodě :). Velký dík si určitě zaslouží průvodce Kuba, který to s náma neměl chvílema vůbec jednoduchý, ale svým profesionálním přístupem a dobrou náladou to bylo s respektem a pokorou řece na pohodu... Těšíme se na příšte!" Míša & Saša

13 let fungujeme
41 873 jsme svezli lidí na raftu
186 realizovaných firemních akcí