OLDOVA PORADNA

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A FUNDOVANÉ ODPOVĚDI


 

 

1) Oldo je mi osm let a ráda bych jela s mamkou a taťkou na rafty do Slovinska, ale nevím, jestli to je zájezd pro mne… Pavlína.

Milá Pavlínko, mám pro tebe takový návrh. Nech rodiče jet do Slovinska samotné, ale přemluv je, ať tě vezmou o prázdninách na některý zájezd s označením „Letní řeky“. To jsou akce rodičům s dětmi přímo šité na míru, jsou vedeny ve volnějším tempu a většinou nechybí ani koupání v moři… Olda. 

2) Vážený pane Boula, jedeme s CK Adrenaline Centre na zájezd do Itálie a vlastně nikdo z naší skupiny přesně neví, co vzít s sebou na zájezd… Petr Ptáček.

Vážený pane Petře Ptáčku, vzhledem k tomu, že do vašeho odjezdu zbývá ještě 5 a půl měsíce, se tím netrapte. Asi 1 – 2 týdny před odjezdem od nás dostanete Podrobné pokyny, kde se dozvíte veškeré podrobnosti k celé akci včetně doporučeného vybavení… S pozdravem Olda Boula. 

3) Ahoj Oldo, dceři je 12 let a jedu s ní sama na nafukovací kanoe na Salzu. Zvládneme to?… Jitka a Anka.

Čágo holky, vzhledem k tomu, že jste si vybraly vodácký zájezd předpokládám, že alespoň jedna z vás má základní vodácké znalosti. Pokud ano odpovídám ANO, zvládnete to v pohodě. Pokud ne – odpovídám ANO, zvládnete to, naši průvodci se o vás postarají… Olda.

4) Vážená CK, měl bych dotaz jestli jezdí na zájezdy nezadaná děvčata? Rád bych se seznámil s milou, sportovně zaměřenou dívkou. Preferuji štíhlejší, ale dobře rostlou… Ruda K. 34 let.

Rudo, rád bych tě upozornil, že jsme cestovní kancelář a ne seznamka. Nicméně na akci pojeď a třeba to klapne. Čím víc akcí navštívíš, tím máš větší šanci nějakou tu dívku tvých rozměrů potkat. No a když ji nepotkáš, tak si aspoň dobře zajezdíš na vodě… Olda Boula, duchovní vůdce CK.

5) Pane Oldo, kamarádi nám doporučili Vaší cestovku, a tak jsme přihlášeni na zájezd: Rafting ve Švýcarsku. Pokyny k zájezdu jsme dostali, ale není nám jasné, co si máme vzít na raftování za oblečení… Zuzana, Pardubice.

Paní Zuzano, předem musím říct, že máte velmi dobré kamarády. Těch se držte!!! Odpověď na váš dotaz je velmi jednoduchá. Stačí vám jen plavky. Ostatní vybavení (abych byl konkrétní: neoprenové kalhoty a boty, vodáckou bundu, plovací vestu a helmu) obdržíte od nás. P.S. Četli jste všechny strany Podrobných pokynů pozorně???… Olda, Adrenaline Centre.

6) Doporučíte nám nějakou pojišťovnu, u které se máme na váš zájezd pojistit?… Hruboň a partička.

Ahoj Hruboňi, žádnou pojišťovnu nehledejte!!! Cestovní pojištění u pojišťovny Uniqa a.s. máte automaticky sjednané u nás a je zahrnuto v ceně zájezdu. Toto pojištění zahrnuje všechny námi pořádané sportovní aktivity a není nezbytné se připojišťovat. Rozsah pojištění najdeš v sekci SERVIS. Pozn.: nevztahuje se na letecké zájezdy… Olda Boula. 

7) Rádi bychom si s kolegy zaraftovali na rakouské řece Salza. Dokážete to zařídit?… Marián Kopecký, IT Crowd s.r.o. 

Milý Mariáne, uděláme dohodu. Dnes poradím já Vám, a až mi bude stávkovat můj počítač, tak poradíte zase Vy mě. OK? Naše léty prověřené heslo zní: „na Salze nemůže být špatně, a když ještě vyjde počasí, tak jsou zážitky naprosto zaručeny“. Její obtížnost ale není tak vysoká, aby se muselo jezdit na velkých raftech, na které v podstatě ani necákne. My používáme dvou až třímístné nafukovací čluny, které vám umožní daleko intenzivnější kontakt s vodou (někdy až moc :-) ). Pod vedením našich průvodců to zvládne doslova každý. Jezdí se ve skupinách 5 – 7 lodí, takže o společné zážitky rozhodně nepřijdete… O. Boula.

8) Milý Oldo, kámošky mi daly za úkol zjistit, kdo za průvodce jede příští týden na zájezd do Slovinska. Nejradši bychom byly za Guliho, Máru a Šváru. Minulý rok jsme se s nimi cítily na Salze velmi bezpečně. Jde to zařídit, případně nemůžeš nám poslat na ně telefony? Dík za odpověď, Irena.

Ahoj Ireno, díky za email. Jsem rád, že nám zachováváte přízeň a opět cestujete s námi. Bohužel ti nemohu zaručit, že všechny tři průvodce ve Slovinsku potkáš. Jejich kontakty bych ti velice rád zaslal, ale podle zákona o ochraně osobních údajů to udělat nemohu. Prosím, nezlob se, pozdravuj kámošky a užijte si Slovinsko! Olda B.

Vyhledat zájezd

Typ zájezdu: Země: Termín:

Termíny zájezdů

Rychlý výběr zájezdu

Nepřehlédněte!

www.RaftingSlovinsko.cz

Adrenalinová základna ve Slovinsku.

www.RaftCamp.cz

První moderní RaftCamp v Čechách.

Share CZIN.eu