kostarika-rafting-ac

Přinášet dobré zprávy o cestování je v současné době obtížné. My situaci průběžně sledujeme a  jsme připraveni vyrazit do světa ihned jakmile to bude možné. Minulý týden jsme provedli průzkum lokalit, kam se dá v tuto chvíli vycestovat a výsledkem je, že existuje jen jediná země na světě s normálním přístupem k turismu a tou je Kostarika.

A TO JE SKVĚLÁ ZPRÁVA, protože Kostarika je nejen vodácká perla střední Ameriky, ale k tomu nabízí řadu dalších zajímavých míst. Po zkušenosti s podzimní výpravou do Namibie, že se expedice dá připravit během tří týdnu, jsme se rozhodli vyrazit na Kostariku a na přípravy máme týdnů šest!

Program bude pestrý, tak jako celá Kostarika. Sjedeme pár řek, vylezeme do hor, vyrazíme do džungle za tukany, lenochody a bazilišky a k tomu pár dní strávíme na pobřeží Karibiku nasáváním atmosféry života místních obyvatel a kvalitního třtinového rumu.

Kdy, za kolik a kdo do toho jdete s námi?!

Odlet plánujeme hned po Velikonocích, tzn. začátkem dubna (8. 4.), podle toho jak budou dostupné letenky. Podrobný itinerář ladíme, cena akce včetně letenky bude v rozmezí 55 – 58 tis. Kč, což záleží především na velikosti skupiny. Pokud vás tyto řádky nadchly a chcete se přidat, dejte nám prosím co nejdřív vědět na email info@adrenalinecentre.cz nebo mrkněte na další info k téhle raftové výpravě do Kostariky včetně itineráře.

Další akcí, kterou plánujeme a neměla by zapadnout v covidovém blázinci je Velikonoční výprava na seakajacích okolo Elby. Podrobnosti najdete v detailu zájezdu Seakajak – Elba.

Comments are closed.